Zabýváme se kompletní stavební činností od rekonstrukcí až po výstavbu RD, BD, BJ. Nedílnou součástí je kompletní výbavení interiérů objektů. Samozřejmostí je komplexní dodávka, spočívající od původního návrhu projednaného s klientem , až  po finální úklid hotového projektu.

 

ZPRACOVÁNÍ ARCHITEKTONICKÝCH NÁVRHŮ

V rámci přípravy projektů pro naše klienty zpracováváme, ve spolupráci s našimi externími architekty, návrhy interiérů, které obsahují jak půdorysné uspořádání interiérových prvků tak připravované interiérové návrhy provádíme na základě konzultací s klientem. Samozřejmostí je i vyřízení admistrativy projektu na úřadu až po stavební povolení.


KOMPLETNÍ STAVEBNÍ ČINNOST

Zabýváme se kompletní stavební činností od rekonstrukcí až po výstavbu RD, BD, BJ. Naší hlavní činností je stavba rodinných domů, rekonstrukce, fasády a dodávky materiálů na váš projekt. Nedílnou součástí je kompletní výbavení interiérů. Samozřejmostí je komplexní dodávka, spočívající od původního návrhu projednaného s klientem , až po finální úklid hotového projektu.


MODERNÍ DŘEVOSTAVBY

Ani zde nezůstáváme za konkurencí a kromě klasické zděné stavby se také věnujeme moderním dřevostavbám. Jsme připraveni Vás za pomoci našich odborníků provést celým stavebním procesem od návrhu domu až k jeho finální výstavbě. Výsledkem bude moderní a velmi kvalitní nízkoenergetické bydlení, které splňuje přísné evropské normy.


REKONSTRUKCE KOMERČNÍCH PROSTOR

Modernizace a rekonstrukce komerčních prostor je vždy atypická záležitost, každou zakázku řešíme individuálně a tak maximálně vyhovíme požadavkům zákazníka. Kromě běžné dodávky a montáže jednotlivých nábytkových prvků rovněž pro naše klienty zajišťujeme komplexní dodávku celého interiéru na klíč, tedy i dodávky mobilních příčkových systémů, sádrokartonových příček, drobných stavebních prací, podhledů, osvětlení, žaluzií, podlahových krytin, sanitární techniky, skladové techniky, květinové výzdoby atp.


DODÁNÍ A VÝROBA NÁBYTKU

V rámci přípravy projektů pro naše klienty nabízíme návrhy nábytku jak pro interiér tak pro exteriér. Pro Váš interiér jsme schopni realizovat dodávku veškerého bytového a kancelářského nábyteku. Pro exteriér Vám rádi zhotovíme venkovní dveře, okna a okenní rámy, lavičky, zahradní nábytek, pergoly, altány apod. Při výrobě nábytku na míru spoléháme na své znalosti a zkušenosti získané na základě dlouholeté praxe. Při výrobě nábytku na zakázku používáme nejkvalitnější dřevěné materiály a moderní postupy.


ZÁVĚREČNÝ ÚKLID

Samozřejmostí profesionální přítupu je předání hotového projektu řádně uklizeného tak, aby ho zákazník mohl rovnou používat. Stejně jako je i likvidace veškerého stavebního odpadu.


ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ SERVIS

Na veškeré práce včetně dodávky nábytku garantujeme záruční servis po dobu 3ti let ode dne předání díla. Po uplynutí 3tileté záruční doby garantujeme pozáruční servis.


V případě zájmu a jakoukoliv Naší službu Nás prosím neváhejte kontaktovat pomocí Našeho Potávkového formuláře.
 

Naše reference

 

Renovace interiérů společnosti HBO

Vybavení kanceláří firmy Promotion

Dřevostavba Zaječice

Stavební práce RD Písnice


Cheap jordans shoes, cheap jordans for sale, jordans retro 13, cheap foamposites, cheap jordan 12, Canada Goose sale, Retro jordans for sale, Cheap foamposites for sale, Cheap air jordans for sale, Cheap foamposites for sale, Cheap jordans 11s, Retro jordans for sale, jordans for sale,